تبلیغات
زیــــوم - استان اردبیل نیروی متخصص و مجرب کم دارد

زیــــوم
 
خبری ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، تحلیلی وآموزشی

 طاهر شریفی روز سه شنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری گرمی مغان افزود: با تغییر هر مسوول کارآمد ، مشکلاتی در تعیین جایگزین وی مشاهده می شود.

وی گفت: استان اردبیل که در تمام عرصه ها شخصیت ها و یادگارهایی در صفحات تاریخ بجای گذاشته از نظر توسعه با گذشته و جایگاه اصیل خود فاصله دارد و هنوز هم فقر در چهره برخی از مناطق استان مشاهده می شود.

وی با اشاره به این که استان اردبیل در دو دوره تاریخی قبل و بعد از اسلام با تشکیل مرکز حکومت ملی و دولت واحد اسلامی در نجات کشور نقش مهمی ایفا کرده خدمات ارائه شده به این استان را کمتر از شان استان دانست.

وی همچنین اظهار کرد: میدان تلاش و خدمت وسیع است و مدیران باید با نیت خالص وارد خدمت بشوند.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که تنگناهای مالی دولت یازدهم پس از انقلاب بی سابقه است اما برای تکمیل پروژه ها و گذر از گردنه های دشوار تلاش می شود افزود: حل مشکلات باقیمانده از دولت قبلی به مانند آواربرداری از خرابه ها است.

وی گفت: در دولت قبلی 900 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت فروخته شده و دولت یازدهم به تدریج با آشکار شدن قرض های گذشته برای پرداخت آنها تلاش می کند.

به گزارش ایرنا ، علی لطفی معاون فرماندار گرمی مغان هم در این آیین گفت:استان اردبیل به برکت دولت تدبیر و امید در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارد.

در این جلسه از خدمات محمود علایی قدردانی و رحیمی زاد به عنوان سرپرست فرمانداری گرمی مغان معرفی شد. 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 تیر 1394 توسط حسین پورصادق زیوه