تبلیغات
زیــــوم - انتقاد سخنگوی شورای اسلامی بخش انگوت ازصداوسیما

زیــــوم
 
خبری ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، تحلیلی وآموزشی
ارس تبار:سخنگوی شورای اسلامی بخش انگوت از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل در عدم پخش اخبار این بخش انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ارس تبار،"حسین پورصادق زیوه" صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:در ابتدا از حضور گرم و استقبال باشكوه اهالی روستای زیوه و روستاهای همجوار بخش انگوت از شهدای گمنام تشكر و قدردانی می كنم و افتخارمی كنم كه شهدای گمنام عزیزمان با حضورخود در روستا فضای كل روستای ما را عطرآگین كردند.

وی با انتقاد از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل در پوشش خبری بخش انگوت اظهار کرد:چرا صدا و سیمای استان اردبیل همیشه خبرها را بصورت سلیقه ای پخش می كند نمی دانم و این كار صدا و سیما موجب رنجش مردم بخش انگوت می شود.

سخنگوی شورای اسلامی بخش انگوت افزود:متاسفانه صدا و سیمای استان در پخش اخبار بخش انگوت تبعیض قائل می شود بارها خبرهای ارسالی بخش انگوت یا پخش نمی شود و اگر هم پخش شده خیلی سریع و گذرا پخش می شود لذا تاسف و انتقاد شدیدخود را به رئیس محترم صدا و سیمای استان اردبیل اعلام می كنم چونكه رسانه برای همه است و همه حق دارند از آن استفاده كنند.

پورصادق همچنین با اشاره به عدم پخش گزارش استقبال بیش از دو هزار نفری مردم روستای زیوه از شهدای گمنام در اخبار استان اردبیل افزود: پنج شنبه هفته گذشته در استقبال از شهدا اهالی روستای زیوه از بخش انگوت سنگ تمام گذاشتند و با آغوشی باز از شهدای گمنام استقبال كردند و این استقبال را بخاطرشهدا انجام دادند و یك راهپیمایی بیادماندنی ازخود به جای گذاشتند.

سخنگوی شورای اسلامی بخش انگوت خاطر نشان کرد:در این مراسم بنده خودم از جناب سرهنگ خوشبخت خواستار تدفین شهدای گمنام دراین روستا كه بزرگترین روستای شهرستان گرمی است شدم ولی عدم پخش و نام نبردن از روستای زیوه كه درحدود جمعیتی بالغ بر دو هزار نفر از اهالی كه در این استقبال حضور پرشكوه داشتند موجب نارضایتی اهالی از صدا و سیمای استان شده است.

وی در پایان گفت:یادآور می شوم كه مسئول ارشد صدا و سیما باید جلوی پخش سلیقه ای را در صدا و سیما كه یك رسانه ملی است بگیرد تا مردم را بدبین نكند.

بخش انگوت از توابع شهرستان گرمی در شمال استان اردبیل واقع شده است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 توسط حسین پورصادق زیوه